سرویس دوره‌ای پکیج

پکیج ها جزو بهترین سیستم ‌های گرمایشی بوده و در حال ‌حاضر در اکثر منازل از آن‌ها استفاده می‌شود.در واقع شما به هر آپارتمانی دقت کنید، متوجه خواهید شد که جهت گرم کردن آب و همچنین محیط خانه از پکیج استفاده می‌گردد. پکیج شامل قسمت‌های مختلفی بوده که هر یک باید از سلامت کامل برخوردار باشند، تا بتوانند در فرآیند گرم کردن آب لوله ‌کشی و فضای خانه عملکرد درستی را از خود نشان بدهد. سرویس دوره‌ای پکیج یکی از موارد مهمی بوده که همه افراد باید به آن توجه ویژه داشته باشند. در ادامه  با ما همراه باشید تا در مورد سرویس پکیج به‌ صورت دوره‌ای توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

لازم است بگوییم که اگر سرویس دوره‌ای پکیج به ‌صورت اصولی و همچنین در زمان درست صورت نگیرد، علاوه‌بر این ‌که پکیج عملکرد اولیه خود را از دست می‌دهد، بلکه ممکن است شما متحمل خسارت‌های بسیار زیادی شوید. در برخی اوقات ممکن است که در یک بخش از پکیج مشکل جزئی وجود داشته و خیلی راحت قابل رفع باشد. اما در صورتی ‌که نسبت‌ به آن بی‌توجه باشید، ممکن است که این مشکل به دیگر اجزا نیز آسیب وارد کند. بدون ‌شک سرویس پکیج برای همه افراد لازم است و حتما باید حداقل سالی دو بار صورت گیرد.

خدمات سرویس دوره‌ای پکیج تهران

درواقع سرویس دوره‌ای پکیج بخصوص پکیج های دیواری شامل کارهای متعددی می‌شود زمانی ‌که شما به یک شرکت معتبر جهت خدمات سرویس پکیج مراجعه می‌کنید و از آن‌ها کمک می‌خواهید، آن‌ها باید تمامی کارهای زیر را خدمات زیر را به شما ارائه دهند:

 • نظافت پمپ
 • نظافت و روتر پکیج
 • پاک ‌سازی و هواگیری پکیج
 • بررسی سلامت مبدل
 • اطمینان از تمیزی پکیج و پاک‌سازی رسوب داخل آن
 • بررسی منبع انبساط پکیج
 • تمیز کردن پره‌ها و فن‌ها وشستشوی آن‌ها
 • بررسی دیگر لوله‌های سیلیکونی
 • پکیج نظافت کلی دستگاه

چه زمانی باید جهت سرویس پکیج اقدام کرد؟

سوالی که برای اکثر افراد که قصد سرویس پکیج را دارند  پیش می‌آید، این است که این کار باید هرچند وقت یک‌بار انجام شود؟ در ابتدا باید جهت سرویس پکیج دو مورد توجه داشته باشید، اولین موردی است که قصد دارید پکیج را به‌ صورت دوره‌ای سرویس کنید و یا به ‌صورت کامل!twtr.to/uhFZ

در صورتی ‌که قصد داشته باشید پکیج را به شکل کامل سرویس کنید، بایستی تمام اجزای دستگاه‌ها مورد بررسی قرار داده شده و بازبینی گردد. در این مدل سرویس باید علاوه‌بر باید در کنار تمامی قطعات کل پکیج بازرسی‌ شده و به‌ طورکلی رسوب زدایی شود. اما اگر قصد سرویس پکیج به‌صورت دوره‌ای را دارید، چنانچه از آخرین سرویس پکیج مدت‌زمان زیادی بگذرد،طبیعتاً میزان رسوب داخل آن زیاد شده و شما باید حتما نسبت ‌به سرویس کامل پکیج اقدام کنید.

به‌ بیان ‌دیگر سرویس دوره‌ای باید در مدت‌زمان کوتاه و حداقل شش ماه یک‌بار انجام گیرد.rebrand.ly/m50k4al

 سرویس دوره‌ای پکیج چه زمانی نیاز است ؟

این نوع سرویس برای مواقعی که مدت و زمان کوتاهی از سرویس پکیج گذاشته باشد، مناسب است. البته که راه‌اندازی مجدد و پژوهش نیز شامل سرویس دوره‌ای آن می‌باشد. سرویس‌های دوره‌ای نسبت‌ به سرویس‌های کامل قیمت پایین‌تری داشته و مقرون ‌به‌ صرفه است.

نکات مهم در خصوص استفاده بهتر از پکیج ها

اگر قصد دارید که سرویس دوره‌ای پکیج را به حداقل برسانید و هرساله هزینه زیادی را بابت تعمیر آن پرداخت نکنید، بهتر است که به نکات زیر توجه کنید:

 • محل نصب پکیج باید دارای گردش هوای کافی باشد. به دلیل این‌ که وجود اکسیژن کافی باعث شده تا سوخت‌رسانی به پکیج بیشتر شده و عملکرد دستگاه نیز بهتر شود.
 • درصورتی‌که لوله‌کشی آب محل زندگی شما املاح زیادی دارد، بهتر است تا حد امکان از فیلترهای رسوب گیر استفاده نمایید تا از این طریق باعث افزایش عمر پکیج خود شوید.
 • تمامی استانداردهای ایمنی لازم را برای استفاده از پکیج رعایت کنید.از جمله مهم‌ترین موارد در خصوص استانداردهای ایمنی می‌توان به یک دودکش سالم و استاندارد اشاره کرد.

هزینه سرویس دوره‌ای پکیج در تهران

هزینه سرویس دوره‌ای پکیج ها ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. در واقع این مبلغ بر اساس تعمیرات و خدماتی که روی دستگاه شما انجام می‌شود، تعیین می‌گردد. بطور مثال اگر پکیج شما در سلامت کامل باشد و نیازی به تعمیر و یا تعویض اجزاء مختلف آن نباشد،هزینه سرویس پکیج کاهش‌یافته و در غیر این صورت ممکن است افزایش پیدا کند. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد راه‌اندازی و تعمیرات سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی با کارشناسان مجموعه امیر 3 سوت در تماس باشید.