تعمیر پکیج دیواری در تهران

یکی از مسایلی که در فصل سرما دغدغه خانواده ها به حساب می آید، مسئله مقابله با سرما و تامین گرمای مورد نیاز محیط ها و منازل مسکونی می باشد. در طول دهه های گذشته بخاری های هیزمی، منقل های ذغالی بزرگ و بخاری های نفتی و گازی هر کدام سهمی در تولید گرمایش منزل داشته و دارند. امروزه با تغییر های بوجود آمده در صنایع گرمایشی، پکیچ های دیواری وظیفه تولید گرمای محیط و آب گرم سرویس های بهداشتی مورد نیاز را بر عهده گرفته اند. پکیچ ها در انواع گوناگون تولید و مورد استفاده محیطی قرارمی گیرند که با توجه به زیر بنای محیط و یا منزل مسکونی دارای قدرت های متفاوتی هستند‌. در مقاله پیش رو از وب سایت امیر سه سوت در مورد تعمیر پکیج دیواری در تهران توضیحاتی خواهیم داد.

نگاهی بر تعمیر پکیچ دیواری

پکیچ دیواری را می توان دستگاهی نامید که جایگزین موتورخانه های مرکزی شوفاژ شده است و آب گرم مورد نیاز جهت تامین گرمایش ساختمان به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت استحمام و مصارف روزانه را فراهم می سازد. با توجه به شرایط و ویژگی هایی که این وسیله دارد، مسئله تعمیر پکیج دیواری در تهران و دیگر شهرها اهمیت پیدا می کند.

تعمیر پکیج در شرق تهران

نحوه کار پکیچ ها

پکیچ ها فارغ از نوع دیواری یا زمینی هم وظیفه تامین گرمایش محیط مسکونی یا تجاری و غیره را از طریق رادیاتور و فن کوئل یا گرمایش محیط از کف را برعهده دارند. آب گرم فوری را نیز تامین می کنند. عملکرد پکیچ در زمستان بدین گونه است که علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتورها و مدارهای گرم کننده را نیز گرم کند. هر چند اولویت تامین آب گرم مصرفی می باشد. اما زمانی که شیر آب گرم باز می شود سنسورهای برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز می باشد قطع می کند. اما این کار موقتی بوده و با مسدودشدن مسیر آب گرم رادیاتور وصل می گردد. با این سیستم همیشه اب گرم به صورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

تعمیر پکیج دیواری در تمام نقاط تهران

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دارندگان پکیچ در سطح تهران بوجود بیاید خرابی پکیچ های دیواری خصوصا در فصل زمستان می باشد که می تواند باعث بروز مشکلاتی گردد. بهتر است بخاطر اطمینان بیشتر تعمیر پکیج دیواری در تهران را به افراد وارد بسپارید. پکیچ هایی مانند ایران رادیاتور، بوتان ، روما و دیگر برندها دارای تعمیرکاران و نمایندکی های مجازی هستند که با مراجعه به آنها می توانید از کیفیت کاری که انجام می گردد مطمئن گردید.

تعمیر پکیچ ایران رادیاتور

همان طور که اشاره شد، تعمیر پکیج دیواری در تهران شامل برند های مختلف است. در این بخش یکی‌ از معتبرترین برندها یعنی ایران رادیاتور را بررسی می کنیم. برای شروع عیب یابی و تعمیر پکیچ ایران رادیاتور بهتر است مراحل زیر را انجام دهید:

کلید خاموش و روشن دستگاه را روی 1 قرار دهید.

اگر چراغ سبز بالای کلید روشن شد وارد دومین مرحله شوید. در صورتی که در این مرحله پکیچ روشن نشد علت آن به دلایل زیر می باشد:

قطع برق (پریز برق را چک کنید. ممکن است در میز برق وجود نداشته باشد.)

ممکن است فیوز پکیچ سوخته باشد. حتما با فازمتر چک کنید که برق بعد از فیوز وجود داشته باشد.

پکیچ ایران رادیاتور دچار برد مخصوص می باشد ممکن است این برد آسیب دیده باشد. از این رو تعمیر پکیج دیواری در تهران خصوصا ایران رادیاتور نیاز به متخصصان کارآزموده دارد.‌ نکته مهم این که اگر علت خرابی را پیدا نکردید بهتر است به نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت و یا تعمیرکاران مجاز شرکت مراجعه کنید و از دستکاری خودسرانه  اجتناب کنید.

تعمیر پکیج دیواری در تهران برند بوتان

بررسی مشکلاتی که ممکن است برای پکیچ بوتان اتفاق بیافتد منجر به بهبود روند تعمیر می شود. این مشکلات به شرح زیر هستند:

خاموش شدن مداوم پکیج

اگر پکیچ بوتان مشکل خاموش شدن به هم نزند ممکن است از برد دستگاه باشد که حتما بایستی توسط متخصص و تعمیرکار مجاز بازدید گردد. از دیگر مشکلات خاموش شدن پکیچ بوتان ممکن است فشار کم آب یا گاز باشد که با تنظیمات آن این مشکل برطرف می گردد.

سر و صدای زیاد پکیچ بوتان

علت آن می تواند هوا گرفتن پکیچ باشد. یا رسوب گرفتگی که در این صورت بایستی حتما کار هواگیری و رسوب گیری توسط تعمیرکار مجاز شرکت انجام پذیرد.

مشکلات دیگری نیز ممکن است موقع استفاده از پکیچ بوتان بوجود بیاید. مانند انفجاری روشن شدن پکیچ، بالارفتن دمای آب خروجی، روشن نشدن پکیج و دیگر موارد که بهتر است تمامی این مشکلات توسط تعمیر کار متخصص برطرف گردد.

نکات مهم زمان خرید پکیج

با بررسی نکات مهم زمان خریدی، نیاز کمتری به تعمیر پکیج دیواری در تهران پیدا می کنید. پکیچ های مختلف با برندهای گوناگونی امروزه در جامعه عرضه می شوند که برای اطمینان از کارایی بهتر است موقع خرید پکیچ به این نکات توجه کنید:

حتما پکیچ ها را از شرکت های معتبر خریداری کنید.

به ضمانت نامه و مدت ضمانت توجه کنید.

از خرید پکیچ های بی نام و نشان خودداری کنید و نکته مهم این که از دست کاری خودسرانه در مورد تعمیر پکیج دیواری در تهران جدا خودداری کنید.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت امیر سه سوت ، ما به بررسی تعمیر پکیج دیواری در تهران پرداختیم. پکیج ها و سیستم های حرارتی، تنوع بسیاری در مدل و برند دارند. همان طور که اشاره کردیم مدل های مختلف نیاز به اطلاعات تخصصی دقیق دارند.‌ پس بهترین کار برای تعمیر مراجعه به متخصصان این امر است.